Popis nehnuteľnosti

Svetlý, moderný, kompaktný 2 izb. byt s pekným výhľadom do okolia, priestrannou terasou a parkovacím státím lokalita Rovinka

Exkluzívny....
Naša realitná kancelária ponuka novému majiteľovi 2 izbový byt v trojbytovom dome, s parkovacím miestom a peknou svetlou terasou. Bytový dom je skolaudovaný.
Moderný,kompletne zariadený, s kompaktnými vplyvmi, s parkovacím státím, to všetko vystihuje najlepšie našu ponuku tohto slnečného bytu s priestrannou rohovou terasou ponúkajúci relax i oddych spoločne so sedením, pod markízou ktoré nový majiteľ určite ocení...
Poloha nehnuteľnosť je atraktívna rýchlou dostupnosťou do centra hlavného mesta, len pár krokov od autobusovej zástavky a nového vybudovaného obchodného centra obce ROVINKA CITY.

Dispozičné riešenie: predsieň, kúpelňa s WC,1x samostatne nepriechodná izba, obývacia izba spojená s kuchyňou a výstupom na terasu.

Technické riešenie domu:
materiál Ytong 30cm, zateplený polystyrénom /EPS/ v hrúbke 10cm. Vnútorné nosné murivo tehla POROTHERM akustik 25cm.
Strecha domu je pokrytá škridlou,klasický drevený krov, zateplený minerálnou vlnou Nobasil, strop použitý sadrokartón.
V celom dome je elektrické podlahové kúrenie napojené na vlastný kotol so samostatným termostatom v každej miestnosti s prepojením na vlastný slnečný kolektor,slúžiaci na ohrev teplej vody.
Byt ma klimatizáciu /značka Samsung/.
Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi značka Whirpoool /chladnička, umývačka riadu, varna doska digestor, rúra, mikrovlnka/
Použité sadrové omietky, plastové okná,podlahy kombinácia laminát a dlažba, vnútorné žalúzie, sieťky na oknách.
Televízia prostredníctvom dodávateľa Telekom, internet Radiolan.
Všetky siete: voda, kanalizácia, elektrina
Orientácia bytu východ/západ.
Architektom navrhnuté presvetlenie priestoru a prienik slnečných lúčov do vnútra nehnuteľnosti, prostredníctvom rohového osadeného okna v spáli i veľkých okien obývacej izby, dotvára atmosféru svetlosti a tepla v celom priestore interiéru.
Nehnuteľnosť sa ponúkaná na predaj so zariadením interiéru i terasy.
Prínosom a benefitom je tiež možnosť uzatvorenia priestoru schodiska a pod schodiskom, ktoré je vo vlastníctve majiteľa. Tento priestor možno využiť na uskladnenie kočíka, bicykla atď.BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.