Popis nehnuteľnosti

Samostatný rodinny dom v Lokalite Hamuliakovo obklopený nádhernou zeleňou

Prinášame zaujímavú ponuku projektu výstavby 4 samostatných rodinných domov s vlastnou záhradou, ktoré sa nachádzajúcu v lokalite Hamuliakova .
Prioritou tohto projektu je usadenie stavieb v krásnom prostredí v tesnej blýskavosti hrádze úzko prepojeným s prírodným prostredím lemujúci zelenou, pokojom kľudom a tichom..

dispozičné riešenie nehnuteľnosti:
-vstupná chodba, samostatná technická miestnosť s WC, samostatná kúpeľňa, 3x samostatne nepriechodné spálne, samostatná nepriechodná rodičovská spálňa, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou a pochôdzka povala / úložný priestor/.

Dom je postavený z tehly 30cm, zateplený EPS 20cm. Sedlová strecha, krytina škridla.
Okná plastové s izolačným trojsklom + vnútorné okenné parapety a rámy z vonka antracit, z vnútra biele. Použité cemeno/vápenaté omietky, sadrokartónové stropy, interiér 3x vymaľovaný na bielo.
Vykurovanie nehnuteľnosti je podlahové elektrické DEVI so samostatným termostatom v každej miestnosti. Predpríprava na alarm.
Ohrievač vody150L.
Zásuvky v každej miestnosti. Predpríprava na krb alebo krbové kachle.
V kuchyni z podlahy vyvedený kábel 380V na varnú dosku s jej možnosťou osadenia v ostrovčeku.

Doma ma vlastnú studňa a septik.
Fasáda v bielej farbe, chodníky, terasa, zabudovane vydláždenie na 3x parkovacie státie a oplotenie, ktoré je zahrnuté v cene, za ktorú sa nehnuteľnosť ponúka.

Súčasťou domu je nad-krytá 29m2 veľká terasa, na ktorú sa dá vstúpiť zo všetkých izieb. Jej vyžitie je mnohoraké možno ju využiť ako zimnú záhradu prípadne ako ďalšiu obytnú miestnosť.
Tento bezbariérový rodinný dom sa predáva v stave holodom a spĺňa energetické požiadavky, pohodlné a predovšetkým zdravé bývanie s čo najnižšími nákladmi na spotrebu energií, čo je jednou z hlavných priorít moderných domov.

Parkovanie pre tri vozidla pred domom domu.BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.