Popis nehnuteľnosti

Samostatný rodinný dom EXKLUZÍVNEJ polohy so slnečnou záhradou - ROVINKA

Exkluzívny rodinný dom, ktorý ponúka naša realitná kancelária na predaj, sa nachádza v obci Rovinka. Nehnuteľnosť je 5 izbová, jednopodlažná s obytným podkrovím, skolaudovaná v roku 2011.
Záhrada - slnečná, priestranná a vkusne upravená, spoločne so samostatne stojacou murovanou garážou o veľkosti 28,9m2, skolaudovanou v roku 2012 dotvára celkový predajný atribút ponuky.
Na pozemku sa nachádza tiež parkovací zdláždený priestor pre dve autá. Vstup na pozemok a k domu je prostredníctvom: malej bránky na kľúč a posuvnej brány s elektrickým pohonom. Orientácia nehnuteľnosti je na svetové strany V/Z. Pletivo na múriku a živí plot tvoria oplotenie celej nehnuteľnosti a zabezpečujú dostatočné súkromie od okolitého prostredia.

Úžitková plocha domu 170 m2 + 50 m2 úžitková povala + balkón 6,70 m2
Rozloha pozemku: 782 m2 a garáž 24 m2, studňa i trativod


Dispozícia:
Prízemie- vstupné zádverie 6,90 m2, chodba 6,70 m2, sklad 2,40 m2, kuchyňa 14,30 m2, komora 2,00 m2, jedáleň 8,30 m2, obývacia izba 33,20 m2, 1x samostatne nepriechodná izba 12,10 m2, kúpeľňa s WC 3,30 m2, schodisko 4,20 m2

Poschodie: 3x samostatne nepriechodná samostatná izba / 3x 17,80 m2/, samostatná kúpelňa 15,90 m2, schodisko 4,20 m2, balkón 6,70 m2


Technické riešenie domu:
materiál tehla POROTHER 38cm, zateplenie polystyrén v hrúbke 15cm. Strecha domu - drevený krov so sedlovou strechou, ktorá je pokrytá moravskou betónovou škridlou.
Strop na poschodí izolovaný minerálnou vlnou, použitý sadrokartón. Všetky klampiarske výrobky - oceľový farbený pozinkovaný plech.
Okná plastové, dvojsklo z vonkajšej strany biele farebné prevedenie, vnútorná strana vo farbe zlatý dub / imitácia /. Zásuvky a vypínače výrobca Legrand.
Laminátové podlahy značka Quick Step a keramická dlažba. Použitie cemeno-vápenate omietky.

Vykurovanie domu plynovým kondenzačným kotolom, teplovodnými rozvodmi - radiátory. Ohrev teplej vody zabezpečuje bojler.
Všetky siete: voda, kanalizácia, plyn, elektrina 220V, optický internet.

Nehnuteľnosť sa predáva v stave čiastočne zariadená. Je vhodná pre 5-6 členenú rodinu k trvalému bývaniu.

Dom je osadený na ulici poskytujúcej pokoj a pokojné prostredie. Lemujúci chodník na prechádzky, ponúka priestor na prípadne nákupy v neďalekom nákupnom centre CITY PARK.
Majiteľ určíte ocení i aktivity na voľný čas a oddych/ cyklotrasa s hrádza, jazerá/. Autobusová zástavka je vzdialená 5 minút chôdze po novovybudovanej ceste.
Bývanie v obci Rovinka poskytuje úplnku občiansku vybavenosť /Zdravotné stredisko, zubár, pošta, kostol, potraviny, drogéria, pekáreň, kaviarne, cukrárne, zmrzlina, čerpacie stanice pohonných hmôt /.
Taktiež komfortný a rýchly prístup do hlavného mesta Bratislavy a jej blízkeho okolia, vďaka novovybudovanému cestnému obchvatu D4 a R7, ktoré prepája cestný uzol s okolitými obcami i mestami. Obec momentálne prechádza progresívnym nárastom ponúk bývania či služieb a je prosperujúcou lokalitou vhodnou pre bývanie či biznis.
BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.