Popis nehnuteľnosti

Samostatný rodinný dom s garážou a precízne vytvorenou záhradou lokalita ROVINKA

Naša realitná kancelária ponúka k predaju exkluzívny!
5 izbový, nepodpivničený, jednopodlažný, rodinný dom s obytným podkrovým, postavený s kvalitných materiálov, vynikajúcej polohy v strede obce Rovinka, s úžasnou udržiavanou zeleňou, ovocnými stromami, záhradným domčekom a murovanou garážou.
Nehnuteľnosť poskytuje bývanie pre 5-6 člennú rodinu.
Rodinný dom je skolaudovaný v roku 2011.

Nehnuteľnosť je osadená na pozemku o výmere 782m a jeho úžitková plocha je 169,40m2, s povalou o veľkosti 45m2, loggia o veľkosti 6,70m2 a terasa s veľkosťou 40m2.
K domu prislúcha samostatne stojaca murovaná garáž postavená z tehly, zateplená polystyrénom s vonkajším rozmerom 28,8m2, elektricky otváracou bránou značky Hormann. Garáž ma šikmú strechu, pokrytú krytinou značky BRAMAC. Pred ňou je vytvorená plocha na parkovanie, pre dve autá, zo zámkovej dlažby.
Pred domom v prednej časti, je usadená vstupná bránka a brána na eklektický pohon.

dispozičné riešenie domu:
prízemie: zádverie, vstupná hala, kúpelňa s WC, obývacia izba s výstupom na terasu do záhrady, kuchyňou, špajzou a jedálenským priestorom,1x samostatne nepriechodná izba, schodisko
vrchné podlažie: 3x samostatné nepriechodná izba, kúpeľná s WC, chodba, výstup na loggiu a povalu.

technické riešenie :
dom je postavený z tehly /38 cm/, zateplený polystyrénom. Strecha domu je pokrytá moravskou betónovou škridlou,klasický drevený krov.
Použité cemeno- vápenaté omietky, sadrokartónové stropy, plastové okná s vnútornými žalúziami. Okná na dome, sú z vonkajšej strany vo farbe typ zlatý dub, z vnútornej je prevedenie v bielej farbe, vchodové bezpečnostne dvere.
Plávajúce podlahy, dlažba i obklad z kvalitných materiálov. Ná loggiu možnosť výstupu z dvoch izieb. Výstup na povalu domu prostredníctvom skladacích drevených schodov.
V celom dome je vykurovanie plynom /radiátory/, plynový kotol /Buderus/ so zásobníkom vody.
Voda zo strechy domu je odvádzaná do trativodu.

Všetky siete: voda, kanalizácia, plyn, elektrina 220 / 380 V.

Nehnuteľnosť ponúkame k predaju v pôvodnom stave v prevedení štandard.
Kúpeľňa v podkroví s podlahovou plochou 15,9m2 má v rámci interiéru usedenú, vaňu, sprchový kút, priečkou vkusne predelenú toaletu /WC/. Spodná kúpelňa je spojená s WC a nachádza sa tu sprchový kút, umývadlo. V predsieni pod schodmi, je vytvorený úložný priestor. V priestore kuchyne, sa nachádza menšia špajzka.

Pozemok okolo domu je oplotený pletivom, ktoré lemuje krásna zeleň, s vybudovanými chodníky okolo domu, terasa z okrasnej dlažby, s možnosťou výstupu z obývacej izby, s orientáciou na západ.

Na záhrade je navŕtaná vlastná studňa/ hĺbka 10m/ napojená na ponorné čerpadlo s využitím pre závlahu, premyslene vytvorenej, udržiavanej záhrady,s vybudovanou úžitkovou i okrasnou zónou. Eleganciu záhrady dotvára postavený drevený domček s úžitkovou plochou 9m2 s všestranným využitím.

Tichá, zastavaná lokalita, je prednosťou predaja nehnuteľnosti s benefitmi rýchlej dostupnosti do hlavného mesta, či centra obce Rovinka.
Prostredie, v ktorom sa nachádza, expanduje novému majiteľovi priestor, pre aktivity za účelom oddychu, či športového potenciálu, prostredníctvom blízko vybudovanej cyklotrasy s hrádzou.
Ďalším benefitom je i možnosť nákupných možnosti v novovybudovanom obchodnom centre umiestnenom sa na konci obce.

Viac informácií Vám poskytneme pri osobnej prehliadke.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.