Popis nehnuteľnosti

Moderné rodine rádove domy a s maximálnym súkromným 4 izb. radové novostavby delené vlastnou garážou v lokalite Šamorín POZASTAVENÝ PREDAJ

Novinka, ktorú ponúkame na predaj v novej časti výstavbovej obytnej zóny prestavujú moderné a rádove domy, ktoré sú navzájom pre-delené garážou takže so susedom ma budúci majiteľ súkromie i maximálne odhlučnenie, súkromie v trendy radovom komplexe.

Dispozičné umiestnenie domov umožňuje využiť peknú veľkú záhradu. Dĺžka +20 m2.
Zastavaná plocha 133m2. Dvojpodlažné rodinné domy s 151m2 úžitkovou plochou plus terasou.

Dispozícia: na prízemí závetrie, vstupná hala spojená s garážou, pracovňa, WC, veľká obývačka s kuchyňou a jedálňou. Na poschodí spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľnou, plus 2 izby a kúpeľňa.

Výmery pozemku – 403.5m2, Úžitková plocha 151m2,
1NP -69.4m2, garáž 20.4m2, terasa 13m2
2 NP -61.3m2 ,

technické riešenie domu:
materiál tehla hrúbka 30cm, zapletený polystyrénom v hrúbke 15cm. Strecha domu je pultová, väzníková konštrukcia, pokrytá plechom od nemeckého výrobcu TyhssenKrupp s 25 ročnou zárukou.

Strop na poschodí je železobetónový, minerálna vlna v hrúbke 30cm. paropriepustna fólia.
Okná plastové trojsklo 6 komorové nemecký profil INOUTIC. Vonkajšie parapety sú z hliníkového plechu, vnútorné parapety plastové.
Garážová brána je na diaľkové ovládanie s tepelnou izoláciou, antracitovej farby.
V celom dome je podlahové vykurovanie s moderným celoplošným podlahovým kúrením na elektrinu, prostredníctvom infra fólie značky HEATFLOW, kúrenie ovládane prostredníctvom samostatných dotykových termostatov v každej miestnosti i s možnosťou Wiffi, 150l bojler s vyhrievacím telesom.
Možnosťou výstavy krbu.
Predpríprava na klímu, vonkajší kamerový systém, alarm a vonkajšiu závlahu, vsakovacia šachta na dažďovú vodu.
Zásuvky a vypínače Legrand.
Všetky siete: voda, kanalizácia, elektrina 220 / 380 V a optický kábel.

Fasáda domu je v bielej farbe.
Nehnuteľnosť sa predáva v stave holodom s upraveným, zarovnaným pozemkom, chodníkmi zo zámkovej dlažby, 16,5 m2 terasa, 1 parkovacím miestom.
Predné oplotenie je z tvárnic Premac vo výške 1.2m2 a medzi jednotlivými domami pozemok oddelený plastovým pletivom v zelenej farbe.

Rodinný dom bude pre nového majiteľa skolaudovaný a bude mať súpisné číslo.

Poloha nehnuteľnosti a prostredie, v ktorom sa nachádza, ponúka novému majiteľovi priestor pre aktivity na volný čas a oddych, v blízkosti je cyklotrasa s hrádzou. Dom je osadení na ulici poskytujúcej pokoj a pokojné prostredie. Lemujúci chodník na prechádzky, ponúka priestor na prípadne nákupy v už budovanom menšom nákupného centra a privedie Vás i k zástavke MHD vzdialenej od nehnuteľnosti cca 200m. Je to prostredie s rôznymi možnosťami, ktoré vytvára ideálne podmienky pre spokojné a kvalitné rodinné bývanie.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.