Popis nehnuteľnosti

Atypický riešený rodinný dom v novo budovanom lukratívnom prostredí obce Hamuliakovo

Naša realitná kancelária ponuka na predaj atypicky riešený 4 . izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu s akustickými priečkami o štandardom v obci Hamuliakovo.
klient má možnosť výberu materiálu o štandardu z niekoľkých ponúkaných variantov.

Dispozícia: vstupná chodba-zádverie/vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s WC, špajza, obývacia izba s kuchynským kútom, a výstupom na terasu domu, 3x samostatná spálňa, úložný podkrovný priestor o veľkosti 20m2 a dve parkovacie miesta.

Technické riešenie: holodom- tehlová konštrukcia 30 cm so zapletením 15 cm EPS, sedlová strecha, škridla Meditteran, plastové okná-trojsklo-Salamande (tmavý dub), podlahové kúrenie elektrické- osadený termostat v každej izbe, zásobník na vodu 150l.
predpríprava na krb, terasu / betónový podklad/, cemeno-vápenaté omietky, fasáda biela s obkladom medzi oknami,
všetky siete-kanalizácia,voda, elektrika, optický internet.


Rodinný dom má výbornú a pokojnú polohu, momentálne je v poslednej fáze výstavy a jeho dokončenie je predpokladané v 6 mesiaci /2019.
Samozrejmosťou je , že dom bude pre nového majiteľa skolaudovaný.

Obec Hamuliakovo sa nachádza 15 kilometrov juhozápadne od Bratislavy na brehu Dunaja a stáva sa vyhľadávaným cieľom turistov, rekreačnou oblasťou obyvateľov Bratislavy. Úspešne sa v ňom rozvíja súkromne podnikanie, zlepšujú sa služby. Chotárom obce prechádzajú turistické trasy, poloha na brehoch hrušovskej zdrže vodného diela Gabčíkovo dávajú Hamuliakovu obrovské predpoklady ďalšieho rozvoja.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.