Popis nehnuteľnosti

Moderná novostavba s rekuperáciou pre ekologické bývanie 4 izb. bungalov BEZBARIÉROVÝ lokalita Rovinka

4-izbový bezbariérový rodinný dom typu Bungalov súčasť dvojdomu v obci Rovinka s úžitkovú plochu 102m2, osadený na pozemku 400m2.

dispozičné riešenie nehnuteľnosti:
-vstupná chodba, samostatná technická miestnosť,samostatná kúpeľňa ,dve samostatne nepriechodné spálne,samostatná nepriechodná rodičovská spálňa s kúpeľňou a šatníkom,obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou a pochôdzka povala / úložný priestor/.

Na streche je použitá vrámci väzníkovej strechy WOLF strešná krytina Terran. Dvojdom je postavený z tehly 30cm, zateplený EPS 12cm.
Okná 6 komorové okná s izolačným trojsklom + vnútorné okenné parapety a rámy z vonka hnedé, z vnútra biele a sú vyrábané v Nemecku. Fasáda omietka je silikátová, umývateľná značky Weber terranova. Použité cemeno/vápenaté omietky, interiér 3x vymaľovaný na bielo.
Vykurovanie nehnuteľnosti je podlahové elektrické DEVI so samostatným termostatom v každej miestnosti. Predpríprava na alarm a videovrátnik a exteriérové žalúzie.
Ohrievač vody zanačky Ariston 100L. Vetracia domu je vyriešená prostredníctvom rekuperačnej jednotky Renovent Excelent 300 BRINK spolu aj s rozvodmi v každej miestnosti so zabudovaným by-passom a vlhkostným senzorom v prípade naakumulovanej vlhkosti v kúpeľniach.

Zásuvky značky Legrant v každej miestnosti. Predpríprava na krb alebo krbové kachle.V kuchyni z podlahy vyvedený kábel 380V na varnú dosku s jej možnosťou osadenia v ostrovčeku.
V chodové bezpečnostné dvere, zásuvka na vonkajšie vianočné osvetlenie.
Vyvedené 3x elektrické káble na záhradné osvetlenie, záhradný domček, závlahu alebo studňu.
Posuvná brána a bránička pozinkovaná čierna. chodníky okolo domu, terasa ktorá je prestrešena a ma rozlohu 22,3m2.

Tento bezbariérový rodinný dom typu Bungalov sa predáva v stave holodom a spĺňa prísne energetické požiadavky, spadá do triedy A1, rekuperácia zabezpečuje pohodlné a predovšetkým zdravé bývanie s čo najnižšími nákladmi na spotrebu energií, čo je jednou z hlavných priorít moderných domov.

Parkovanie pre dve vozidla v uzatvorenom areáli okolia domu. Pre nového majiteľa bude nehnuteľnosť ihneď k dispozícií.

Obec Rovinka ponúka pre volný čas cyklotrasu s hrádzou, pekným prostredím s rôznymi možnosťami, ktoré vytvára ideálne podmienky pre spokojné a kvalitné rodinné bývanie.
V účastnosti budúcemu majiteľovi spríjemni čas i novootvorené Obchodne centrum CITY PARK Rovinka.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.