Popis nehnuteľnosti

Moderný, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s garážou, parkovaním a vlastnou záhradkou... ROVINKA

Exkluzívne...
Ponúkame na predaj 4. izbový byt kompletne zrekonštruovaný, ktorý sa nachádza na 2.poschodí z 2. poschodového tehlového domu s vlastnou záhradkou o veľkosti 66m2, murovanou garážou rozmeru 14,79m2 a možnosťou 2 parkovacích miest v uzatvorenom dvore bytového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou strechy, výmenou okien a vchodových dverí v spoločných priestoroch.

Byt ma rozlohu 77,73m2. Osadenie a poloha bytu ponúka novému majiteľovi rýchly prístup kdekoľvek nakoľko je situovaný v strede obce Rovinka. Bytový dom pozostáva zo šiestich bytových jednotiek, ktoré spoločne zdieľajú v suteréne,spoločne priestory na odkladanie bicyklov, kočíkov.

Dispozičné riešenie: predsieň, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, 3x samostatne nepriechodná izba, obývacia izba, šatník, balkón, pivnica.

Technické riešenie: tehlová konštrukcia 40cm, plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba vo WC a kúpeľni.
Drevená kuchyňa vyrobená na mieru so spotrebičmi značky Whirpooul, elektrické rúra, digestor, varná doska, chladnička. Vykurovanie je elektrické, kombinácia podlahové kúrenie so samostatným termostatom a elektrické konvektory. Vymenené nové plastové elektrické, vodovodné, odpadové rozvody.
Káblový internet a televízia.
Vnútorné a vonkajšie žalúzie, sieťky na oknách bytu.
Orientácia bytu východ/západ, nový majiteľ iste ocení pokojne prostredie s pekným výhľadom výbornej polohy.

Vrámci bytového domu 2 parkovacie miesta vo vnútri obytného areálu.

Obec Rovinka ponúka pre voľný čas cyklotrasu s hrádzou, pekným prostredím s rôznymi možnosťami, ktoré vytvára ideálne podmienky pre spokojné a kvalitné rodinné bývanie.
V účastnosti budúcemu majiteľovi spríjemni čas i novootvorené Obchodne centrum CITY PARK Rovinka a v neposlednom rade len 1 km vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.