Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNY výhľad na Bratislavu i rieku Dunaj s rýchlou dostupnosťou to všetko ponuka 2 izb. byt na prenájom lokalita Bratislava- Staré Mesto

Naša realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE krásny exkluzívny zariadený byt s parkovaním v Polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY.
Byt je umiestnení na 19. poschodí bytového domu v Bratislave mestskej časti Staré mesto, na Landererovej ulici 6.
Súčasťou bytu je i Garáž, ktorá sa nachádza sa vo vchode 8 na 3.p.
Byt pzostáva z dvoch izieb a príslušenstva, ktoré tvoria vedľajšie miestnosti a priestory určené na to, aby sa s bytom užívali a to predsieň, kuchynský kút, kúpeľňa + WC, audiovrátník / zvonček, domáci telefón,/ poštová schránka, lodžia a pivničná kobka. Byt je ohraničení vstupnými dverami do bytu.
Nehnuteľnosť ponúkame plne zariadenú vrátane kuchynských spotrebičov/ umývačka riadu, chladnička, elektrická pec, varna doska, práčka/ i kuchynského príslušenstva. Spokojne a prijemne posedenie v letných mesiacoch je prednosťou modernej, prekrytá terasa s terasovým nadčasovým trendy nábytkom. Byt ma vlastnú klimatizačnú jednotku značky Samsung. Podlahy, zárubne, interiérové dvere,spálňová zostava spoločne s manželskou posteľou sú vyrobené z dreva. Okna sú plastové 2 sklo so roletovým tienením...Kúrenie je elektrické podlahové so samostatným termostatom v každej izbe.
Nový nájomca určite ocení vstavaný rolldor vo vstupnej chodbe, ktorý ponúka dostatočný odkladací priestor. Ten však zároveň ponuka i priestranná kobka, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou bytu.
Nádherný výhľad na dennú i nočnú panorámu hlavného mesta Bratislava je možné sledovať z obývacej izby i spálne. Tento krásny výhľad potrhujú predovšetkým veľké francúzske okná z oboch miestností. Rýchla dostupnosť, centrum mesta, moderné bývanie s parkovaním sú hlavne atribúty nehnuteľnosti ktorú ponúkame k dlhodobému prenájmu.
Prenájom bytu vrátane parkovacieho miesta v cene 1100E, ku ktorému sa priratúvajú energie podľa spotreby nájomcu vo výške 200E.

Viac informácií Vám s potešením poskytneme pri osobnej prehliadke.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911 315 978