Popis nehnuteľnosti

Exkluzívna zariadená novostavba v nadštandardnom prevedení v centre lokality Rovinka

Predstavujeme! Moderný, elegantný, nadčasový, 4-izbový bungalov EXKLUZÍVNE v našej realitnej kancelárií.
Nehnuteľnosť novému majiteľovi prináša luxusné, nadštandartné bývanie v novostavbe skolaudovanej v roku 2016, nachádzajúcej sa v centre obce Rovinka.

Dispozičné riešenie nehnuteľnosti:
-vstupná chodba, samostatná technická miestnosť s WC, samostatná kúpeľňa, 2x samostatná nepriechodná izba, samostatná nepriechodná rodičovská spálňa so šatníkom, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou.

Dom je postavený z materialu Ytong 30cm, zateplený minerálnou vlnou 15cm.
Strecha s miernym šikmým sklonom je pokrytá fóliou Bauder.
Každá izba disponuje francúzskym oknom s izolačným trojsklom antracitovej farby vrátane sieťok. V obývacej izbe sú okna s posuvným systémom a zatieňovacími žalúziami. V ostatných izbách je ich otvárenie do interiéru domu, s použitím špeciálnych tieniacich závesov.
V dome sú použité sadrové omietky, sadrokartónové stropy. Podlahy -parkety sú v celom dome, vo WC je položená dlažba.
Vykurovanie nehnuteľnosti podlahové. Plynový kotol VISSMANN.
Ohrievač vody 150L.
V každej miestnosti sú k dispozícii rozvody na internet a TV.
V nehnuteľnosti je zavedená klimatizácia značky DAIKIN s jednotkami v obývacej a rodičovskej izbe.
Praktická, účelová, moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi: umývačka riadu, rúra na pečenie, mikrovlnka, plynová varna doska, digestor s vybudovaným odsávacím vývodom.

Fasáda domu je ladená v bielo-šedej farbe s dreveným obkladom, chodníky sú umiestnené okolo celého domu. K dispozícii je parkovanie pri dome pre dve vozidlá.
Súčasťou domu je 20m2 veľká terasa, na ktorú sa vstupuje z obývacej izby. Tienenie terasy je dosiahnuté pomocou elektrickej výsuvnej žalúzie.
Na pozemku sa nachádza drevený altánok so záhradným nábytkom, prestrešenie pre automobil a malá dielnička.

Pozemok je krásne upravený, so závlahovým systémom a vkusným exteriérovým riešením okolia.
Tento bezbariérový rodinný dom sa predáva v nadštandarde aj so zariadením. Je napojený na všetky inžinierske siete/ voda, elektrina, plyn, kanalizácia/. Internet je poskytovaný prostredníctvom O2 operátora, TV Skylink.sk.

Veľkým benefitom nehnuteľnosti je poloha s rýchlou dostupnosťou do Bratislavy, ale i blízka autobusová zástavka, obchod, či škola.
Prostredie, v ktorom sa nachádza, expanduje novému majiteľovi priestor, pre aktivity za účelom oddychu, či športového potenciálu, prostredníctvom blízko vybudovanej cyklotrasy s hrádzou a očarujúcim prostredím okolo štrkového jazera.
Ďalšou výhodou sú nákupné možnosti v novovybudovanom obchodnom centre ROVINKA CITY a úplná občianska vybavenosť obce (lekár, škola, škôlka, pošta, knižnica, reštaurácie, pizzeria a iné).

Viac informácií Vám s potešením poskytneme pri osobnej prehliadke.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0905 541 824

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.