Popis nehnuteľnosti

Bývajte v dome za cenu bytu s pred záhradkou v uzatvorenom rezorte lokality Šamorín.

Uzatvorený rezort šiestich bytových jednotiek v zastavenej časti lokality Šamorín.
Komplex dvojpodlažných 4 izbových byt vo výmere 103,30m2 bytu a 281,50m2 pozemku s vlastnou záhradou a dvomi parkovacími miestami s podiel k prístupovej ceste je ¼ a to je 65,5m2.Budúcemu majiteľovi tak ponúka súkromný a bezpečný domov v atypicky postavenom dome s vysokým stropom v obývacej izbe.

Dispozičné riešenie nehnuteľnosti: Zádverie (7,60m2), chodba (10,40m2), samostatné WC (1,90m2), kúpeľná (4,90m2), technická miestnosť (2,40m2), obývacia izba spojená s kuchynskou a jedálenskou časťou (32,90m2), samostatná izba (11,20m2),schodisko, samostatná izba(13,2m2), podkrovie 18,57m2.

technické zloženie: tehla 30cm, zapletenie 20 cm polystyrén, sadrové omietky, náter interiéru 3 x na bielo,
plynové podlahové kúrenie, kotol Vissmann, zásobník na vodu 150L, predpríprava na klimatizáciu,
všetky inžinierske siete :elektrina, plyn, voda, kanalizácia,optický kábel (T-com, satelit), oplotenie okolo domu, prístupová cesta zo zátrávňovacích tvárnic pomedzi trávnatý koberec, posuvná brána ovládaná na elektrický pohon a s čipom.

Byt sa predáva v štandarde a pre nového majiteľa je skolaudovaný.

K dispozícii je autobusová zastávka s pre mávajúcim SAD a s možnosťou vo susednej dedine Kvetoslavov i vlakovú dopravu.
Mesto Šamorín disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou s možnosťou oddychu, relaxu i nákupných možnosti v rozličných hypermarketoch či novo budovaných nákupných centrách. Od hlavného mesta Bratislava je vzdialené 20 km. Z opačnej strany 26km od Šamorína je Thermalpark Dunajská Streda obľúbenej a navštevované rekreačné stredisko južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.