Popis nehnuteľnosti

Moderný, vkusný, nápaditý 3 izbový byt Bratislava - Staré Mesto

Exkluzívne....prostredie....
Očarujúce okolie záhrady a vlastného vybudovaného ihriska....
Rýchla dostupnosť o centa mesta.....

Toto všetko sú benefity predaja ponúkaného čiastočne zariadeného 2. izbového bytu prerobený na trojizbový, nachádzajúci sa na zvýšenom prízemí poschodového tehlového domu s vlastnou záhradou, poskytujúcu oddych a aktivity.

Pre deti je vybudované v rezorte vlastné detské ihrisko a dospelý ocenia príjemné posedenie v záhrade pri záhradnom grile.
Bytový rezort je uzatvorený, v roku 2006 zateplený a novému majiteľovi ponúka možnosť 2 parkovacích miest. Byt ma rozlohu 79,43m2 spoločne s vlastnou vymurovanou pivnicou novými elektrickými rozvodmi..


Dispozičné riešenie: predsieň, samostatné WC, kuchyňa, 2x samostatne nepriechodná izba, obývacia izba, kúpeľňa, pivnica.

Technické riešenie: tehlová konštrukcia 60cm, plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba vo WC a kúpeľni, sadrokartónové stropy.
Drevená kuchyňa vyrobená na mieru so spotrebičmi značky Whirlpool, Bosch, elektrické rúra, digestor, vstavaná chladnička. Varenie formou plynu.
Vykurovanie bytu je plynom s prietokovým ohrievačom značky Protherm RYS.
Vymenené nové elektrické, vodovodné, odpadové rozvody.
Káblový internet a televízia.
Vnútorné žalúzie, sieťky na oknách bytu, Elektrovrátnik
Orientácia bytu východ/západ.

Ponúkaná nehnuteľnosť v lokalite Staré Mesto je atraktívna rýchlou dostupnosťou do centra hlavného mesta, len pár kokov od bytového domu sa nachádza zástavka MHD.
Prístupnosť do vyhľadávaných oblasti Horský Park, Koliba, Nemocnica Kramáre či susediace Palisády pridávajú na exkluzivite polohy nehnuteľnosti budúcemu majiteľovi.


BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.