Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom s garážou, saunou a bazénom v lokalite Bernolákovo....

Ak hľadáte príjemne prostredie spojene s útulnou záhradkou, krytým bazénom a saunou osloví Vás naša ponuka rodinného domu v lokalite Bernolákovo.
Rodinný dom je postavený v roku 2006 z kvalitných materiálov s vynikajúcou polohou v strede obce. Doma má úžitkovú plochu 220m2 so zastavanosťou 183m2 na pozemku o veľkosti 375m2.
Budúcemu majiteľovi tak ponúka súkromný a bezpečný domov v netradične riešenom dome.

Dispozičné riešenie nehnuteľnosti: prízemie: zádverie, chodba, WC s kúpeľňou, technická miestnosť, obývacia izba spojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, krytý bazen s protiprúdom, sauna, garáž pre parkovanie dvoch vozidiel.
poschodie: 3x samostatná izba, schodisko,samostatné WC a kúpeľná s rohovou masážnou plastovou vaňou a dvomi umývadlami.

technické zloženie: tehla 30cm, zapletenie 20 cm polystyrén, cemeno vápenaté omietky, náter interiéru 3 x na bielo, plávajúce parkety, keramická dlažba, plastové okna, sieťky a žalúzie, kúrenie je ústredne s plynovým kotlom, klimatizácia, kamerový systém, sedlová strecha krytina Bramac.
Všetky inžinierske siete :elektrina, plyn, voda, kanalizácia, oplotenie okolo domu, chodníky zo zámkovej dlažby, upravená záhradka, posuvná brána.

K dispozícii je vlaková zástavka vzdialená cca 800m.
Dedina Bernolákovo disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou s možnosťou oddychu, relaxu, i v neďalekom Kaštieli v ktorom sa buduje i golfové ihrisko a iné športoviská.
Dedina je od hlavného mesta Bratislava vzdialená 20 km.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.