Popis nehnuteľnosti

Rodinný 5 izbový dom s veľkou záhradou v centre lokality Rovinka

Hľadáte vlastné bývanie s krásnym slnečným a priestranným pozemkov v starej časti lokality Rovinka?
Práve pre Vás je zaujímavá naša aktuálna ponuka predaja rodinného samostatného domu, ktorý je postavený koncom 60. rokov 20. storočia predávaný v pôvodnom stave.

Dom je vhodný na modernú prestavbu, v exkluzívnej polohe zastavanej starej časti obce.
Je osadený na pozemku s výmerou 908 m2 s úžitkovou plochou 200m2. Podpivničený s veľkorysým priestorom na povale, s predpokladom k vytvoreniu obytného podkrovia.
Na pozemku sa nachádza garáž a hospodárska budova. Novému majiteľovi spríjemni chvíle na záhrade i vybudovaný drevený altánok v okolí upraveného zeleného porastu.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba so samostatným výstupom na terasu, samostatné WC,1x priechodná izba,3x samostatná nepriechodná izba, kuchyňa, špajza, kúpelňa.

Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia, sedlová strecha, vymenené plastové okna, vonkajšie žalúzie, cemeno-vápenaté omietky. Dom je napojený na všetky siete, voda, elektrika, kanalizácia, internet, televízia.

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave čo ponúka novému majiteľovi rôzne možnosti technickej prestavby podľa vlastných predstáv.
Prístup k nehnuteľnosti je možný z dvoch strán a to z hlavnej a bočnej ulice.

Rodinný dom s veľkým pozemkom je zaujímavým projektom s rýchlou dostupnosťou do Bratislavy. Prostredie s rôznymi možnosťami, ktoré vytvára ideálne podmienky pre spokojné a kvalitné rodinné bývanie.
Poloha nehnuteľnosti a prostredie, v ktorom sa nachádza, ponúka novému majiteľovi priestor pre aktivity na volný čas a oddych, v blízkosti je cyklotrasa s hrádzou.

Dom je osadení na ulici poskytujúcej pokoj a pokojné prostredie. Lemujúci chodník na prechádzky, ponúka priestor na prípadne nákupy až k vybudovanému nákupnému centru. Zástavka SAD je vzdialená od nehnuteľnosti cca 200m.

Viac informácií Vám poskytneme pri osobnej prehliadke.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.