Popis nehnuteľnosti

Útulný 4 izbový mezonetový byt v novostavbe lokality Rovinka s rýchlou dostupnosťou do hlavného mesta Bratislava

Naša realitná kancelária prináša do ponuky predaja 4 izbové byty v novostavbe, ktoré sú súčasťou  3 bytových jednotiek  v rodinnom dome.Projekt výstavby rodinných domov , ktoré zahrňujú 3 mezonetové bytové jednotky v každom dome.  Bytová jednotka má rozlohu 109,5 so  samostatným vstupom od spoločnej komunikácie, samostatnú záhradu v rozmere 15m2 a dve parkovacie miesta.

Projekt výstavby 10 bytových domov zahŕňa niekoľko výstavbových etáp.
Pravá etapa je už dokončenia.
Momentálne prebiehajú stavebné práce druhej etapy, ktorej dokončenie je naplánované v máji 2020.

Dispozícia nehnuteľnosti:

1. NP - vstupná hala, technická miestnosť s WC, obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou s výstupom na terasu, schodisko, technická miestnosť, sklad pod schodiskom.
2. NP - chodba, 2x samostatná nepriechodná izba s francúzskymi oknami, spálňa so šatníkom, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a WC.

Technické riešenie :
Tehlová konštrukcia 30 cm, zateplenie polystyrén 15 cm, konštrukcia strechy liaty betón, použitá izolácia značky Fatrafol.Elektrické podlahové kúrenie so samostatným termostatom v každej miestnosti, kotol Buderus so 125 l zásobníkomSádrové omietky, 6 komorové platové okna, náter interiéru 2 x na bielo.všetky inžinierske siete :elektrina, plyn, voda, kanalizácia,optický kábel (Orange satelit).
Fasáda domu je v bielo šedej farbe.
Nehnuteľnosť sa predáva v stave holodom s upraveným, zarovnaným pozemkom  parkovaním vedľa domu oplotením pozemku, vybudovanými chodníkom okolo domu, terasy z okrasnej dlažby, s možnosťou výstupu z obývacej izby.

V prípade záujmu možnosť dokončenia do nadštandardu/ obklady, dlažby, plávajúce podlahy, vnútorné žalúzie, interiérové dvere, zárubne, skrine typu rolldoor v obytných izbách, kuchynská linka so spotrebičmi značka DAMON /predpokladaná cena nadštandardu je 158.900E/.

Viac informácií Vám poskytneme pri osobnej prehliadke.Pre nového majiteľa bude byt skolaudovaný.Poloha nehnuteľnosti a prostredie, v ktorom sa nachádza, ponúka novému majiteľovi priestor pre aktivity na volný čas a oddych, v blízkosti je cyklotrasa s hrádzou. Dom je osadení na ulici poskytujúcej pokoj a pokojné prostredie. Lemujúci chodník na prechádzky, ponúka priestor na prípadne nákupy v už budovanom menšom nákupného centra a privedie Vás i k zástavke MHD vzdialenej od nehnuteľnosti cca 200m.Prostredie s rôznymi možnosťami, ktoré vytvára ideálne podmienky pre spokojné a kvalitné rodinné bývanie,

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.