Popis nehnuteľnosti

3. izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s nádherným výhľadom a výbornou polohou v lokalite ROVINKA.. pre VÁS!....

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na 2.poschodí z 3. poschodového panelového domu skolaudovaného v roku 1990.

Byt ma rozlohu 78,23m2, ktorého priestor zväčšuje loggia o rozlohe 3,97m2. Osadenie a poloha bytu ponúka novému majiteľovi rýchly prístup kdekoľvek nakoľko je situovaný v strede obce Rovinka.

Dispozičné riešenie bytu: kuchyňa 10,57 m2, predsieň 2,28 m2, hala 8,12m2 , kúpeľňa 3,72 m2, WC 2 m2, 1x samostatne nepriechodná, izba 11,95 m2, 1x samostatne nepriechodná izba 12,19 m2, obývacia izba vo výmere 19,13 m2, zasklená loggia s posúvaným ovládaním zasklených skiel , sieťka, vnútorná žalúzia, 2x pivnica /2,17,x 2/.


Technické riešenie: panelová konštrukcia, so zateplením EPS 10 cm, vymenené plastové okná-trojsklo, plávajúca podlaha, dlažba vo WC a kúpeľní, drevené parkety vo výbornom stave v obývacej izbe. Kuchyňa so spotrebičmi / umývačka riadu, elektrické rúra, digestor, chladnička a mikrovlnka/, varenie formou plynu. V kuchyni je nainštalovaný elektrický nastaviteľný termostat na nastavenie času kúrenia.
Vykurovanie bytu ústrednou kotolňou vrámci bytového domu, internet televízia, predpríprava na klimatizáciu.
Vnútorné žalúzie a sieťky na oknách bytu.
Orientácia bytu východ/západ, nový majiteľ iste ocení pokojne prostredie s nádherným výhľadom výbornej polohy.

Vrámci bytového domu je vyhradené 1 parkovacie miesto s možnosťou parkovania pre bytovým domom.
Bytový dom pozostáva z13 bytových jednotiek, ktoré spoločne zdieľajú v suteréne 2 miestnosti pre uskladnenie, bicyklov, pripadne kočíkov, 1x vybudovaná posilovňa, spoločenskú chodbu pre oddych... prístup do bytového domu je prostredníctvo čipu.


Obec Rovinka ponúka pre volný čas cyklotrasu s hrádzou, pekným prostredím s rôznymi možnosťami, ktoré vytvára ideálne podmienky pre spokojné a kvalitné rodinné bývanie.
V účastnosti budúcemu majiteľovi spríjemni čas i novootvorené Obchodne centrum CITY PARK Rovinka a v neposlednom rade len 1 km vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.