Popis nehnuteľnosti

Pekný 3.izbový byt v novej budovanej časti obce Rovinka v zóne rodinnej výstavby

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na 1. alebo 2.poschodí zo 2. poschodového zatepleného tehlového domu, na ktorého prízemí sa budú nachádzať i obchodné priestor /cukráreň s detským kútikom, kaderníctvo, kancelárie a iné/.

Byt ma rozlohu 77,25m2, ktorého priestor zväčšuje i moderné prevedený balón o rozlohe má 4,5m2.

Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, samostatná nepriechodná izba, samostatné WC, kúpeľňu s umývadlom a sprchovým kútom, kuchyňa s obývacou izbou, balkón.

Technické riešenie :holodom - tehlová konštrukcia 30cm so zateplením EPS 15 cm, použitá akustická tehla, plastové grafitové okná-trojsklo 7 komorové 3 sklo, s kovaním značky Rehal, podlahové kúrenie elektrické- osadený termostat v každej izbe, zásobník na vodu, predpríprava na klimatizáciu, sádrové omietky, strecha je pokrytá plechom a uteplenia v hrúbke 38 cm nobasilom, fasáda bielo/ šedá, balkónový priestor použitá dlažba, internet e televízia optika od firmy Orange, k bytu patria i 1x parkovacie miesto pre bytovým komplexom s možnosť dokúpiť si i druhe parkovacie miesto.

Dokončené byty sa predávajú v štandarde ktorý obnáša: dvere, podlahy od dodávateľa /Parket interiér/, kúpeľňa, kuchyňa so spotrebičmi /digestor, varna doska, umývačka riadu, digestor, značky Bosch /, bez chladničky a mikrovlnky/, vnútorné žalúzie. Orientácia bytov je do dvora, areálu, cestnej komunikácii.

Predpokladané dokončenie jún 2019.
Byt bude pre nového majiteľa skolaudovaný a bude mať súpisné číslo.

Obec Rovinka ponúka pre volný čas cyklotrasu s hrádzou, pekným prostredím s rôznymi možnosťami, ktoré vytvára ideálne podmienky pre spokojné a kvalitné rodinné bývanie. Za bytovým komplexom plánuje investor ešte výstavbu detskeho ihriska a garáží.
V účastnosti budúcemu majiteľovi spríjemni čas i novootvorené Obchodne centrum CITY PARK Rovinka.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.