Popis nehnuteľnosti

3 izb.byt s parkovaním v malebnom prostredí Malých Karpát lokalita PEZINOK

BaJa-Real.s.r.o. prináša ponuku na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izb. byt v lokalite Pezinok. Neďaleko krásneho pohoria Malé Karpaty v blízkosi vinohradov malokarpatských vinárov. Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti obchodného centra. Pezinok je mesto s bohatou kultúrnou minulosťou a úplnou občianskou vybavenosťou. Nájdeme v ňom Pezinské kultúrne centrum, Mestské a Malokarpatské múzeum, Malokarpatskú knižnicu a krásne historické centrum. Pezinok sa nachádza 23km od hlavného mesta Bratislava.

Dispozičné riešenie nehnuteľnosti:
-vstupná chodba, samostatná 3x samostatná nepriechodná izba, samostatné WC, samostatná kúpeľňa, kuchyňa s výstupom na prekrytý balkón. K bytu prislúcha i kopka o veľkosti 2m2.

Technické parametre:
Bytový dom je postavený z panelu, rekonštrukciou bol zateplený s novou fasádou. Jeho súčasťou sú i spoločné priestory s možnosťou uskladnenia kočík, bicykel a iné.
V súčasnosti je pred maľovaním vonkajších priestorov schodiska. Do bytového domu je možne použiť pre vstup predný i zadný vchod. Predný vchod je so vstupom na čip a jeho súčasťou bude nainštalovaný nový audio/video vrátnik. Moderný zrekonštruovaný výťah s audio zvukom ocení nejeden obývateľ, či návštevník bytového domu. V celom komplexe boli menené vnútorne ,,stúpačky", rozvody teplej, studenej vody.
Bytové družstvo Pezinok je správcom celého komplexu. Atmosféru čistoty, poriadku, priestranosti, dotvára novovybudované parkovisko. Parkovacie miesta sú vkusne usporiadane zo zamkovej dlažby, prinášajúc nesporný benefit pohodlného parkovacieho priestoru.
Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete / voda, elektrina, plyn, kanalizácia/.

Podlahy -parkety, dlažba, linoleum. Okna plastové so sieťkami na oknách. V každej miestnosti sú inštalované samostatné merače tepla.
Vykurovanie je centrálne kotolňou.
V dvoch miestnostiach rozvody na optický internet a TV.
Kúpelňa a WC sú murované v pôvodnom stave. Zárubne sú železné a spoločne s dvermi v pôvodnom stave.
Moderná kuchynská linka so spotrebičmi/ umývačka riadu,digestor, plynový sporák s elektrickou rúrou/

Viac informácií Vám s potešením poskytneme pri osobnej prehliadke.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911 315 978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.