Popis nehnuteľnosti

Atypická 5. izbová novostavba s francúzskymi dverami a balkónom v Bratislava- Podunajské Biskupice

Ponúkame Vám na predaj 5.izbovú novostavbu rodinného domu v modernom prevedení s dvomi podlažiami, s vlastnou záhradou a verejným parkovacím státím.

Rodinný dom je osadený na pozemku 508m a jeho úžitková plocha je 172m2, 80m2 poskytuje pochôdzka povala a s celková zastavanosť 106m2. Bývate tým vo výbornej novo budovanej lokalite na skok od centra v novej časti Podunajských Biskupíc v nehnuteľnosti, ktorá je postavená z kvalitných materiálov renomovaných výrobcov.

dispozičné riešenie domu:
prízemie: zádverie, vstupná hala, technická miestnosť, kúpelňa s WC, obývacia izba s kuchyňou a výstupom na terasu do záhrady, samostatná nepriechodná izba, schodisko,
vrchné podlažie: tvoria dve veľkoryso metrážne nepriechodné samostatné izby, samostatná izba, šatník, samostatné WC, kúpeľná, chodba, vchod na povalu.

technické riešenie domu:
materiál Ytong hrúbka 30cm, zapletený polystyrénom v hrúbke 15cm. Strecha domu je pokrytá škridlou od nemeckého výrobcu značka Creaton Heidelberg, ,klasický drevený krov. Strop na poschodí je železobetónový v rozmere 20 cm + 30 cm zapletenie minerálnou vlnou Nobasil a tým dosiahol staviteľ výrazne lepšie prejavujúce sa izolačné vlastnosti, v lete sa izby rýchlo neprehrejú,v zime prinášajú úsporu na vykurovaní.
Okná plastové trojsklo 7 komorové od renomovanej nemeckej firmy Fenestra. V celom dome je podlahové teplovodné kúrenie napojené na plynový kotol /Protherm Tiger/ so zásobníkom vody. Použité cemeno- vápenaté omietky, 3x náter interiéru na bielo.

Predpríprava na klímu, vonkajší kamerový systém, alarm a vonkajšiu závlahu.
Zásuvky a vypínače Legrand.
Všetky siete: voda, kanalizácia, plyn, elektrina 220 / 380 V a optický kábel.

Fasáda domu je v bielej farbe.
Nehnuteľnosť sa predáva v stave holodom s upraveným, zarovnaným pozemkom verejným parkovaním vedľa domu
oplotením pozemku, vybudovanými chodníkom okolo domu, terasy z okrasnej dlažby, s možnosťou výstupu z obývacej izby, orientované juhovýchodne,západne.

Viac informácií Vám poskytneme pri osobnej prehliadke.

Rodinný dom bude pre nového majiteľa skolaudovaný a bude mať súpisné číslo.

Poloha nehnuteľnosti a prostredie, v ktorom sa nachádza, ponúka novému majiteľovi priestor pre aktivity na volný čas a oddych, v blízkosti je cyklotrasa s hrádzou. Dom je osadení na ulici poskytujúcej pokoj a pokojné prostredie. Lemujúci chodník na prechádzky, ponúka priestor na prípadne nákupy v už budovanom menšom nákupného centra a privedie Vás i k zástavke MHD vzdialenej od nehnuteľnosti cca 200m. Je to prostredie s rôznymi možnosťami, ktoré vytvára ideálne podmienky pre spokojné a kvalitné rodinné bývanie.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.