Popis nehnuteľnosti

Štýlová výstavba tradičných samostatných rodinných domov na kluč s bio krbom v lokalite Hviezdoslavov

Ponúkame priestranný 4-izbový bungalov na kľúč v obci Hviezdoslavov, ktorý ma užitkovú plochu 105m2 a je osadení na pozemku o rozlohe 550m2.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba zádverie, samostatné WC, obývacia izba s kuchynským kútom, 3x samostatná spálňa, technická miestnosť, kúpeľňa s WC.

Technické vlastnosti domu: tehlová konštrukcia so zapletením, okná plastové trojsklo-6komorové. Zabudované elektrické hliníkové rolety na ovládanie, podlahové elektrické kúrenie so samostatnými termostatmi, betónová škridla značky MEDITERAN, sedlová strecha s dreveným krovom, a pochôdznou povalou o rozmere 20m2.
V dome sú kombinované podlahy z keramickej dlažby a plávajúcej podlahy. Moderný obklad v kúpeľni, WC so sanitou. Atmosféru rodinného pokoja a kľudu dotvára vybudovaný bio-krb a LED osvetlenie interiéru.
Predpríprava na alarm, zásuvky a vypínače. Celý pozemok je oplotený zeleným pletivom a v prednej časťi domu oplotenia, sú okrasné tvárnice a brána s bránkou s predprípravou na elektrický pohon. Samozrejmosťou sú všetky siete-kanalizácia, voda, elektrika, optický internet.

Parkovanie je pripravené na 2 parkovacie miesta /6x6m2/ a okolo domu vytvorené chodníky zo zámkovej dlažby, terasa/8m2/.

BaJa-Real, s.r.o
bajareal@bajareal.sk
0911315978

V rámci projektu spolupracujeme s hypotekárnym centrom, ktoré budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.